Astoria Szczerców 2 - 7 CHKS ŁÓDŹ

Astoria Szczerców  2 - 7 CHKS ŁÓDŹ

Pierwszy mecz kontrolny w okresie przygotowawczym rozegraliśmy z drużyną Astoria Szczerców .

Początek nie był zbyt optymistyczny gdyż po 20 minutach przegrywaliśmy 0:2 i choć mieliśmy w tym okresie więcej okazji aby zdobyć bramkę brakowało szczęścia i skuteczności . Konsekwencja taktyczna jednak pozwoliła zakończyć pierwszą połowę remisem dzięki bramkom zdobytym przez Tomka Hermana gdzie przy pierwszej swoją asystą popisał się Mateusz Tomczyk .

Druga połowa to mecz już pod naszym dyktandem co pozwoliło nam zdobyć kolejne bramki .Na prowadzenie bramkę zdobył Krzysiek Wiraszka strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez Marcela Chałaja.

Czwarta bramka była autorstwa Filipa Urbanowskiego który ograł przeciwnika i strzałem na brmkę nie dał szans dobrze broniącej bramkarce gospodarzy.Piąta i szósta bramka to zasługa duetu Tomek Herman / Kuba Posim gdzie asystentem był Tomek a pewnym egzekutorem Kuba Posim . Ostatnią bramkę mierzonym technicznym strzałem zdobył Marcel Chałaj strzelając bramkę przy dalszym słupku.

Po mimo braków kadrowych i trudzie mijającego pierwszego tygodnia treningów mecz możemy zaliczyć jako udany gdzie chłopaki wywiązali się z założeń przedmeczowych w dobrym skutkiem.

Skład : Oliwier Piera / Artur Bednarczyk ( bramkarz ) , Dawid Bogdan, Krzysiek Wiraszka , Kuba Podgórski , Kuba Posim , Dawid Żegnałek , Piotrek Jakubczak , Marcel Chałaj ,Tomek Herman , Filip Urbanowski , Damian Pawłowski , Kuba Wiśniewski , Igor Podolski , Mateusz Tomczyk.

Bramki : Tomek Herman x 2 ( jedna asysta Mateusz Tomczyk ) , Krzysiek Wiraszka głową ( asysta Marcel Chałaj ) , Filip Urbanowski , Kuba Posim x 2 ( asysta Tomek herman x 2 ) , Marcel Chałąj