Pierwsze mecze za nami ...

Pierwsze mecze za nami w których zdobyliśmy 4 pkt.W pierwszej kolejce od razu trafiliśmy na bardzo dobry zespół SMS prowadzony przez trenera Sokołowskiego i z trudnego terenu dzięki dobrej grze zespołowej do ostatniej minuty i bramkom Piotrka Jakubczaka I Dawida Kudelskiego ( debiut !!! ) uzyskujemy cenny remis. W kolejnym meczu gościliśmy Włókniarz Pabianice z którym jesienią zremisowaliśmy po bardzo emocjonującym meczu 3:3 , dlatego bardzo zależało nam aby w tym spotkaniu zagrać dużo lepiej. Plan zrealizowany w 100% choć mogło być lepiej ;) , kanonadę strzelania rozpoczął Krzysiu mijając kilku zawodników i strzałem w długi róg po raz pierwszy pokonał bramkarza Włókniarza P. Następne bramki strzelali Kuba Hruszka po podaniu Kuby Posima , 3 bramka to powtórka pierwszej i znowu Krzysiu wpisał się na listę strzelców . 4 to znowu Kuba Hruszka i asysta Krzyśka .5 bramkę z rzutu karnego strzelił Filip który był faulowany w polu karnym i sam wymierzył karę :)) . Tuż przed przerwą kolejną bramkę strzelił Kuba Hruszka po podaniu Marcela i na przerwę schodziliśmy z zapasem 6 bramek .

W przerwie dokonaliśmy kilku zmian lecz mecz odbywał się nadal pod naszą kontrolą o czym może świadczyć fakt że stojący w bramce po przerwie Fabian miał aż dwa kontakty z piłką .:D

Kolejne bramki to współpraca Igora Podolskiego Z Piotrkiem Jakubczakiem gdzie asystującym był Piotr a egzekutorem Igor .

"Wisienką na torcie" była zdobyta ostatnia bramka autorstwa Dawida Bogdana który był faulowany na lini 20 metra i pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał w tym meczu ostatni raz bramkarza Włókniarza Pabianice .

Ostatecznie wygrywamy 9 : 0 .Bardzo dziękuje za realizowanie zadań które założyliśmy sobie przed meczem choć nie ustrzegliśmy się przed kilkoma błędami w tym meczu  i jest kolejny materiał do wytężonej pracy . GRATULUJĘ :D